Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 25-09-2009, 09:02 #1
bebestom
~Sanma Şâhım ~

Öldürmeyen Ölümcül kazalar..

Hayatta başınıza öyle kazalar gelebilir ki, ölmediğinize şükredersiniz. İşte bu tip kazalara en ilginç 7 örnek...

Ortadan ikiye bölünen adam

Tren yolunda yürürsenizbaşınıza her an bir şey gelmeyeceğini garanti edemezsiniz değil mi ? Kemiğiniz kırılabilir, yaralanabilirsiniz ve buna benzer birtakım aksilikler başınıza gelebilir. Peki hiç vücudunuzun belden aşağısının kopabileceğini düşündünüz mü?
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Trenden düşen ve tekerleklerin altında kalan Truman Duncan’ın başına gelen aynen böyle birşeydi işte. Bir anda belinden ikiye bölünen Duncan da ağlamak yerine büyük bir soğuk kanlılıkla telefonunu cebinden çıkartıp, ambulansı aradı. Evet yanlış duymadınız’ Bunu belinden ikiye bölünen ve mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başaran Duncan yaptı.

Ne mutlu ki, bugün Truman’ın yüzme ve çocuklarkla oynama dahil yapamadığı hiçbir şey yok.
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Tam 19 kurşun yedi ama ölmedi
Evet silahlar adam öldürür, ancak herkesi değil ! Bruce Willis filmlerde 5 veya 6 mermi yemesine rağmen ve 50 Cent ise tam 9 mermi yemesine rağmen hala aramızda. Peki bunun sınırı nedir? New Yorklu Joseph Guzman’a bir gece tam 50 el ateş açıldı. Şans bu ya tam 31 tanesi ona denk gelmedi, peki ya isabet eden 19 tanesi?
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Doktorların bile inanamadığı bir mucize gerçekleşti ve ayaklarından başına kadar vücudunun her yerini saran kurşunları çıkartmayı başardılar. Hastahaneden tekerlekli sandalyeyle ayrılsa bile çıkışta hala güçlüydü.
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Roketle vurulmak
Son zamanlarda yaşanan savaşlarda bu sahenelere bolca rastlamışsınzdır. Fakat böyle bir silahla vurulan bir adamın, şayet video oyunlarının içinde değilse, hayatta kalamayacağını tahmin edersiniz. Eğer bu adamın adı Channing Moss ise işler değişebilir tabi ki.
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Askeri araçta giden Moss’a aniden bir roket isabet etti. İçinde patlayıcı maddeyle hastahaneye kaldırılan Moss’un durumuna doktorlar bile şaşırdı. İlginçtir ki doktorlar büyük bir soğukkanlılıkla Moss u da kurtardı.

Beyninde büyük bir delik açıldı
Herhalde böyle bir durumun listede sıralamaya girmemiş olacağını düşünüyor olamazdınız! Phineas Gage demiryollarında çalışan bir işçiydi. İşinin en önemli kısmı da dinamitle kayalarda büyük delikler açmaktı. Yönetimin tehlikesiz gördüğü bu iş bir gün Gage’in başına büyük bir iş açtı.

Büyük bir patlama sonucunda bir demir parçası Gage’in elmacık kemiğinden girerek kafatasından çıktı. Daha sonra bulunan demir parçasının üstünde Gage’in beyninden kopmuş parçalar bile bulundu. Bilim adamlarının bile hala üstünde tartıştığı Gage de hayata karşı dirençli olanlardan sadece biri.
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Beynine düzinelerce çivi girdi ama ölmedi
Beyninde demir parçası olan genci az önce okudunuz. O sadece bir taneydi, peki ya iki tane olsaydı, ya da 12 tane olsaydı? Oregon’da yaşayan genç depresyonda olmalıydı ki, hayatına böyle bir yöntemle son vermek istemiş... Kafasına bir çiviyi çaktıktan sonra ölmediğini gören Spencer Pratt kafasına daha da fazla çivi çakmaya devam etti. En sonunda baş ağrısı nedeniyle hastahaneye gitmeye karar veren Pratt röntgen çekildiğinde doktorları bir hayli şaşırtmış olsa gerek. Kim bile bilir ki böyle bir facianın mutlu sonla biteceğini?
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Su altında bir saat geçirdi
Beyninizin bazı temel ihtiyaçları vardır. Su, yemek, hava ve biraz da internet bağlantısı. Yemeksiz ya da susuz haftalar boyu yaşayabiliyorken, havasız 15 dakikadan fazla yaşayamazsınız.

Ancak Micehlle Funk yine mucizevi insanlar kategorisinde. Sanırız Funk’ın balıklarla akrabalığı var, yoksa hiç kimse bir saatten fazla suyun altında kalarak hayatta kalmayı başaramaz. Daha da ilginci tüm bunlar gerçekleştiğinde Funk sadece 2 yaşındaydı. Dere kenarında oynarken derenin içine düşen Funk bir saatten fazla suyun içinde kaldığında vücut sıcaklığı 66 dereceye ulaşmış ve kalp atışı durmuş bir şekilde bulundu. Yani bilim adamalrına göre bu insan ölüdür. Görünen o ki Funk seçilmiş insanlardan bir tanesiymiş.
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Kafası vücudundan ayrıldı
Evet beyne saplanan değişik materyalleri gördünüz. Korku filmlerinde ya da Fransız Devrimi’nde bu tür olaylarla da karşılaştınız. Fakat bu seferki oldukça değişik.
Öldürmeyen Ölümcül kazalar..
Shannon Malloy, ne korku filiminde oynadı ne de Fransa civarında yaşadı! Oo trafik kazası geçirdi ve kaza sonucunda kafasının bowling topu gibi yuvarlanmasına çok az kalmıştı. Doktorlar başarıyla kafatasını yerine yerleştirdikten sonra Malloy şu anda eski hayatını devam ettirmeye devam ediyor.


Görüntüleme:2248, Cevaplar:4
Facebook'ta paylaş.

Alt 25-09-2009, 09:11 #2
P-R-E-N-S-E-S
Yasaklı Üye
öldürmeyeni allah öldürmeZ tabikiDE

teşekkür canıM

Facebook'ta paylaş.

Alt 25-09-2009, 12:57 #3
16έkim2o1o♥
Kırmızı.

vay canına be..
ufacıkk bi hata ölüme ne kadar yakınız.

Facebook'ta paylaş.

Alt 27-09-2009, 06:52 #4
bebestom
~Sanma Şâhım ~

teşekkürler

Facebook'ta paylaş.

Alt 27-09-2009, 09:32 #5
BerkAtalay
Forum Heveslisi

Alıntı:
Yorklu Joseph Guzman’a bir gece tam 50 el ateş açıldı. Şans bu ya tam 31 tanesi ona denk gelmedi peki ya isabet eden 19 tanesi?
şans bu kadarıda olmaz yani

Facebook'ta paylaş.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerÖldürmeyen Ölümcül kazalar.. Konusuna Benzer Konular
Öldürmeyen Acı Güçlendirir Mi?
Nietzsche `Öldürmeyen acı güçlendirir` diyerek acının insanı güçlendirebileceğini dile getirmiştir. Bu söylem hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
+ Öldürmeyen Her Acı Beni Diriltir... +
Adresini kimsenin bilmediği yerler bulmalıyım kendime, Gömülmeliyim derin yalnızlıklara kalabalıklara inat. Kaçmalıyım önce kendimden sonra beni...
Öldürmeyen Allah Öldürmez
Öldürmeyen Allah Öldürmez Sibirya''nın koylerinden birinde cenaze mezarlıga goturuluyormus. Misir tarlasinin ortasinda tabut koylulerin...
öldürmeyen ALLAH öldürmüyor::::::
Sibirya'nın köylerinden birinde cenaze mezarlığa götürülüyormuş. Mısır tarlasının ortasında tabut köylülerin ellerinden düşüvermiş. Tabutun...
öldürmeyen allah öldürmüo
bu olay duydugumda bana çok komik geldi sizinle poaylşmak istedim komik ve benim arkadaşım trarafıbdanj yaşanmış benim arkadfaşım genelde...Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:05 .